ACTIVboard 387 PRO

Keramická interaktivní tabule řady ACTIVboard 300 PRO,formátu 16:10 s úhlopříčkou 220 cm,integrované ozvučení a jedinečná funkce dvou per ACTIVarena.

Produkt již není v prodeji.
Velikost tabule:
2196 mm / 87"
Vnitřní rozlišení:
2730 bodů na řádek
Vzorkovací rychlost:
200 palců za sekundu
Ovládací zařízení:
2 x bezdrátové a bezbateriové pero
Připojení:
RS232 nebo USB 1.1/2
Projekční povrch:
matný melanin s bezodleskovou úpravou
Záruka:
3 roky na místě / 5 let na povrch
Rozměry:
2105 x 1329 mm
Hmotnost:
27 kg

 

V naší třídě ActivClassroom je změna na denním pořádku – změna, která přináší studentům možnost poznávat, učit se, vyvíjet se a zapamatovat si. Dávno už neplatí klasické biflování se pouček, dnes se žáci učí především v souvislostech. Proto je vzdělání vždy hledáním vhodného postupu – od známého k následnému…, leč odkud ve velmi proměnlivých skupinách žáků začít? Jednou z možností je využití technologie, kterou nabízí řada interaktivních tabulí ActivBoard 300 PRO – perfektní základ, který poroste s Vámi.

Nový Activboard 387 PRO má odolný melaninový povrch s aktivní plochou 1865 x 1175 mm, úhlopříčka 2200 mm a ovládá se bezbateriovým elektornickým perem, které zaručuje jednoduchou a přesnou obsluhu.Součástí tabule jsou zabudované reproduktory s výkonným zesilovačem a integrovaný systém ACTIVarena- umožňující současné používání 2 elektronických per ( student - učitel ). Je dodáván s ojedinělým autorským softwarem ActivInspire – umožňujícím využívat různé výukové funkce, prostředky a v neposlední řadě spolehlivě otevírat všechny přípravy a materiály vytvořené v prostředí Smart Notebook. K dispozici jsou rozsáhlé knihovny výukových objektů pro rozličné vzdělávací oblasti. Navíc si můžete ActivBoard 387 PRO kdykoliv doplnit o mikrofon či další bezdrátové technologie. Jaký další posun to do výuky přinese, si jistě každý učitel domyslí sám. Je RF kompatibilní - podporuje všechna RF zařízení (ACTIVslate, ACTIVote..). Standartně je připojen je přes USB 1.1 nebo sériový kabel (RS232), lze dovybavit o bezdrátový modul ( Wireless 300 PRO ).

Interaktivní tabule společnosti PROMETHEAN se v současné době vyrábějí ve třech formátech 4:3,16:9, 16:10 s úhlopříčkou 200 cm,220 cm, a 240 cm. Lze je instalovat jak “napevno“, tak na vertikální pojezd či pylon..

Připojené soubory

Salon vín České republiky