ACTIVboard 578 PRO

Dotyková interaktivní tabule řady ACTIVboard 500 PRO multi-touch,formátu 4:3 s úhlopříčkou 200cm,integrované ozvučení a funkce dvou per ACTIVarena.

Produkt již není v prodeji.
Velikost tabule:
200 cm / 78"
Vnitřní rozlišení:
2730 bodů na řádek
Vzorkovací rychlost:
200 palců za sekundu
Ovládací zařízení:
2x bezdrátové a bezbateriové pero
Připojení:
USB 2.0, 1 x 3m USB 2.0 data cable supplied
Projekční povrch:
matný melanin s bezodleskovou úpravou
Záruka:
3 roky na místě / 5 let na povrch
Rozměry:
1868 x 1329 mm
Hmotnost:
37 kg

NOVÝ ActivBoard řada 500

PRO ŠKOLY

Nová generace interaktivních tabulí Activ řady 500. Ovládání prstem či perem.Při zachování výhody přesného ergonomického elektronického pera nabízí nyní i možnost dotyku, a to hned „čtyřnásobného". S hravou lehkostí tak můžete manipulovat s objekty, přesouvat je, zvětšovat i otáčet pouhým gestem., Jelikož jsou tyto technologie funkční po celé ploše tabule, podporuje řada ActivBoard 500 nevídaný způsobem aktivní spolupráci studentů.Vestavěné ozvučení, ActivArena, vertikální posuv, projekce beze stínů a odolný povrch tabule, to vše jsou parametry, které předurčují ActivBoard pro každého.

V kombinaci s mnohokrát oceněným autorským softwarem ActivInspire Professional Edition a online přístupem k deseti tisícům již připravených výukových objektů, šablon, obrázků či dalších zdrojů získáváte řešení poskytující nejvyšší možný stupeň interaktivity. Opravdový zážitek pro všechny - cesta k plnému zapojení žáků do výuky.

 

PRO FIRMY


Přirozené ovládání - teamoví vedoucí, projektoví manažeři, školitelé, prezentující, ti všichni ocení intuitivní, přirozené ovládání objektů gesty navrženými dle zvyklostí zažitých z každodenního života.Díky integraci ovládacího software ActivOffice přímo do MS Powerpoint, bude pro Vás zvládnutí tabule hračkou. Další rozměr interaktivně dodají nové aplikace NoteBoard a TouchPad.

 

 

 

 

 

 

Připojené soubory

Salon vín České republiky