Aktuální provozní informace (16.03.2020)

Informace o aktuální situaci a omezeních ve společnosti RIBBON, s.r.o.

Vážení zákazníci a obchodní partneři,
 

Z důvodu aktuální zdravotní situace spojené s koronavirem COVID-19 v České republice jsme přistoupili k preventivnímu opatření proti šíření koronoviru, které pomůže zajistit maximální bezpečí a ochranu zdraví našich klientů, partnerů i zaměstnanců.

Z tohoto důvodu se od pondělí 16. března dočasně pozastavujeme možnost osobních odběrů z našeho skladu. Veškeré zboží zasíláme pouze spediční firmou. Dostupnost a funkčnost obchodního oddělení zůstává beze změn.

Dále Vás žádáme v případě návštěvy našeho servisního technika o součinnost při opravě, tak aby do styku z naším zaměstnancem byl přítomen pouze omezené množství Vašich zaměstnanců s ohledem na dodržování zvýšené hygieny. Dále Vás žádáme o zvýšenou pravidelnou dezinfekci exponovaných dotykových části stroje, jako např. dotykové displeje, ovládací tlačítka, atd.

V naší společnosti RIBBON zůstáváme stále aktivní, naše obchodní oddělení, servisní oddělení, logistika a sklady nadále fungují bez omezení. 

Prosíme Vás o informaci, pokud se Ve vaší společnosti vyskytl kolega s nákazou COVID-19, nebo se Vaše firma nachází v karanténě.

Věříme, že vzhledem k aktuální situaci snahu o co nejvyšší bezpečnost chápete. Zdraví vás i našich zaměstnanců je pro nás prioritou.

Jakmile to situace umožní, osobní odběry opět umožníme. Budeme vás včas informovat.

 

 

Salon vín České republiky