Montáž EZS

Montáž EZS (elektronického zabezpečovacího zařízení) je zapotřebí svěřit autorizovanému servisnímu technikovi.

Každé řešení zpracováváme od A do Z na míru. Vyspělé zabezpečovací a kamerové systémy musí instalovat autorizovaná montážní firma. Např. prvky EZS Jablotron 100 nejsou dostupné koncovým zákazníkům.
Jedná se kvalifikovaný výkon, na kterém závisí nejen funkčnost celého systému, ale také záruka na tento systém a případné plnění ze strany pojišťovny. Není tajemstvím, že díky zabezpečovacím systémům kategorie II lze získat slevu u pojištění proti krádeži, která u některých pojišťoven může dosáhnout až 70%. Tím se investice snadno může stát i návratnou. Další výhodou je pojištění výrobce proti překonání alarmu sofistikovaným způsobem a kompletní střežení objektu připojením na PCO po dobu 3 měsíců zdarma.

Zakázky zaměřujeme přímo u zákazníka v terénu, abychom se ujistili, že bude instalace provedena skutečně tak, jak je třeba. V naprosté většině případů zhotovujeme kromě nabídky také grafický návrh, ve kterém jsme schopni zohlednit několik variant. Samotná montáž je realizována proškoleným, zkušeným instalačním teamem. Každý EZS systém je nutné jednou ročně provést servisní prohlídku. Na této prohlídce závisí životnost systému, ale také prodloužená záruka výrobce, která je např. u systému Jablotron 100 stanovena na 2+5 let.
Montáž EZS provádíme v oblasti Brna a okolí. Mimo tyto okresy na základě individuální domluvy.

Připojené obrázky

Připojené soubory

Salon vín České republiky