Nabídka zaměstnání - servisní technik (01.02.2018)

Vypisujeme výběrové řízení na pozici SERVISNÍ TECHNIK - tiskových a kopírovacích zařízení

HLEDÁME VHODNÉHO KANDIDÁTA NA POZICI :

SERVISNÍ TECHNIK TISKOVÝCH A KOPÍROVACÍCH ZAŘÍZENÍ

Pracovní náplň:

Provádění servisů a oprav tiskových a kopírovacích strojů u klientů

Instalace tiskových a kopírovacích strojů do firemních sítí

Kontakt se zákazníky v regionu Jihomoravský kraj

Účast na firemních školeních v ČR

Požadavky:

Vzdělání elektrotechnického zaměření s maturitou

Manuální zručnost, schopnost rychle se učit a získané vědomosti aplikovat v praxi

Osvědčení o absolvování zkoušky dle § 6 Vyhlášky č. 50/1978 výhodou

Znalost práce na PC, základní znalost počítačových sítí

Aktivní  řidičský průkaz skupiny B podmínkou

Dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti

Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost

Znalost angličtiny vítána ( orientace v technických manuálech )

Nabízíme:

Práci na hlavní pracovní poměr s pracovištěm v Brně

Zázemí zavedené společnosti v oboru s tradicí 24 let

Zaškolení a další vzdělávání

Služební automobil, notebook, telefon

5 týdnů dovolené, stravenky

13. plat dle výsledků firmy

Příspěvek na penzijní/životní pojištění

Nástup možný ihned

Strukturovaný životopis v češtině prosím zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu prace@ribbon.cz.

Salon vín České republiky