Nabídka zaměstnání - skladník (25.04.2018)

Vypisujeme výběrové řízení na pozici SKLADNÍK

HLEDÁME VHODNÉHO KANDIDÁTA NA POZICI : SKLADNÍK

Pracovní náplň:

- příjem a kontrola zboží, zadávání dat do systému

- příprava zboží k expedici dle zakázek

- kontrola, manipulace se zbožím, příprava zboží k expedici

- inventarizace

- manipulace s VZV

- udržování pracovních prostor v předepsaných podmínkách

Požadavky:

- vzdělání minimálně ukončené SŠ vzdělání s maturitou.

- pečlivost a zodpovědnost

- znalost práce na PC s běžným kancelářským SW

- aktivní řidičský průkaz skupiny B podmínkou

- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost, pečlivost

- dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti

- manuální zručnost, schopnost rychle se učit a získané vědomosti aplikovat v praxi

- dobrý zdravotní stav

- místo výkonu práce Brno

- upřednostníme kandidáty kteří:

- mají praxi v oblasti skladových procesů

- mají zkušenosti s VZV (nemusí mát platný průkaz)

Nabízíme:

- hlavní pracovní poměr, pracoviště Brno-Tuřany

- zázemí zavedené společnosti v oboru s tradicí 24 let

- zaškolení a další vzdělávání

- 5 týdnů dovolené, stravenky, kafeterie

- 13. plat dle výsledků firmy

- teambuilding a jiné zaměstnanecké akce

- příspěvek na penzijní/životní pojištění

- nekuřácké, čisté prostředí, příjemný pracovní kolektiv

- běžný 5-ti denní pracovní týden bez odpoledních nebo nočních směn

- nástup možný ihned

- pracovní doba od 7:15 - 15:45

Strukturovaný životopis v češtině prosím zasílejte přes tento link https://www.prace.cz/nabidka/1284530007/?rps=77 .

Salon vín České republiky