Notebooky

P50-A

Špičkové výkonné notebooky a ultrabooky Toshiba se dělí do čtyř základních skupin dle použití: Satellite, Tecra, Portégé a Qosmio. V našem e-shopu na Toshiba-shop.cz jsou tyto notebooky na prodej.

Logo Satellite Toshiba Satellite Pro

Notebooky Toshiba Satellite Pro jsou modely s vynikajícím poměrem cena/výkon. Notebooky Satellite Pro disponují procesory Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i3 operačním systémem Windows® 10 PRO CZ. Na modelovou řadu Satellite Pro je poskytována mezinárodní záruka 24 nebo 36 měsíců.

Logo Tecra Toshiba Tecra

Notebooky Toshiba Tecra jsou určeny pro podnikovou (firemní) sféru. Notebooky Tecra jsou především vysoce výkonné pracovní stanice, kde je kladen důraz zejména na spolehlivost a odolnost. Na těchto modelech je předinstalován operační systém Windows® 10 PRO CZ. Na modelovou řadu Tecra je poskytována mezinárodní záruka 36 měsíců včetně on-site servisu pro ČR.

Logo Portégé Toshiba Portégé

Manažerské notebooky a ultrabooky Toshiba Portégé jsou určeny tam, kde je podstatná mobilita. Svými kompaktními rozměry patří k nejmenším a nejlehčím na trhu. V nabídce jsou odolné a nárazuvzdorné modely, nechybí ani praktický TabletPC. U těchto modelů je předinstalován operační systém Windows® 10 PRO CZ. Na modelovou řadu Portégé je poskytována mezinárodní záruka 36 měsíců včetně on-site servisu pro ČR.

Logo Qosmio Toshiba Qosmio

Multimediální notebooky Toshiba řady Qosmio jsou určeny pro náročné uživatele tam, kde je podstatný vysoký výkon pro multimedia. Excelentní dispej s technologií TruBrite FullHD 3D, grafická karta nVidia GeForce, reprosystém Harman Kardon, Blu-ray nebo DVD mechanika, nebo TV tuner dělají z modelů řady Qosmio naprostou špičku ve své třídě. Na modelovou řadu Qosmio je poskytována mezinárodní záruka 36 měsíců.

Salon vín České republiky