Nová Toshiba Portégé Z20t (07.01.2015)

Nová Toshiba Portégé Z20t – profesionální 12,5 palcový notebook a tablet v jednom

Toshiba uvádí na trh nový profesionální 12.5" notebook a tablet v jednom Portégé Z20t

Optimalizace pro nový procesor Intel® Core™ řady M dělá z notebooku Portégé Z20t ideální nástroj pro vytváření obsahu a multitasking. Jedná se o prémiový oddělitelný notebook a tablet v jednom s úhlopříčkou 31,75 cm (12,5"). Tento snadno přenosný přístroj je optimalizován pro profesionály a firemní uživatele. Obsahuje prvky pro zvýšení produktivity a bezpečnosti a nový výkonný procesor Intel® Core™ M Series, který zvládne i nejnáročnější aplikace. S baterií, která vydrží až 16 hodin, lehkým šasi a elegantním, tenkým designem je Portégé Z20t přímo určený pro vaši práci.

Portégé Z20t je svým optimalizovaným tvarem a širokou škálou prvků pro flexibilní využití dokonalým společníkem pro profesionály. Doplňkový digitizer Wacom nabízí vynikající rozpoznatelnost ručního psaní. Uživatelé si tak mohou psát poznámky či kreslit diagramy rychle a přehledně již během schůzky.

Portégé Z20t byl navržen jako notebook, ale obdobně působivě pracuje i v režimu tabletu. Obsahuje otočnou dokovací stanici, která umožňuje použít tablet jako prezentační nástroj pro více lidí. V režimu notebooku využívá výhod delší životnosti baterie a možností plnohodnotné klávesnice. Pro větší pohodlí a snadné použití lze tablet díky jednoduchému mechanismu ukotvení oddělit pouze jednou rukou.

Notebook Portégé Z20t má dotykový IPS displej s rozlišením Full HD, který zobrazuje všechny detaily jasně a v živých barvách. Díky širokému pozorovacímu úhlu ho může sledovat více lidí najednou. Matný povrch displeje snižuje pravděpodobnost odlesků a je tedy ideální pro profesionální využití pod kancelářským světlem i venku. Funkčnost a produktivita je dále posílena podsvícenou klávesnicí odolnou proti polití2. Portégé Z20t je tedy vhodný pro práci v horších světelných podmínkách a jeho design umožňuje snadné a pohodlné psaní. Integrovaný Accupoint navíc poskytuje alternativu velkých clickpadů a větší přesnost.

Portégé Z20tPortégé Z20t


 

 

 


 


 

 

Salon vín České republiky