Nové modely s procesory Intel® Core™2 Duo (17.10.2006)

TOSHIBA představuje nové modely v řadách Satellite, Tecra, Portégé s procesory Intel® Core™2 Duo

Notebook Satellite® P100Satellite P100-324 se postará o oživení úžasné zábavy v širokoúhlém stylu. Grafická karta nVIDIA® GeForce™ Go 7900 a vysoce jasný širokoúhlý displej Toshiba TruBrite™ s úhlopříčkou 17 palců v rozlišení SWXGA+ 1680 x 1050 poskytují úžasně výkonné video s vysokým rozlišením. Reproduktory Harman Kardon® a jednotka DVD SuperMulti pro zápis na dvouvrstvé disky DVD mají také svůj podíl na jedinečném multimediálním zážitku. Vysoce výkonná technologie Intel® Centrino™ Duo s procesory Intel® Core™2 Duo T7400 dodává tomuto notebooku pozoruhodný mobilní výkon. Stylový zářivě měděný notebook Satellite P100 bude pro vás na cestách nejen výkonným přenosným počítačem, ale přinese vám také zábavu. Integrovaná numerická klávesnice standardní velikosti umožní rychlejší práci.

Tecra A8-183 / Tecra A8-185 je nový jedinečně odolný profesionální notebook, který byl vytvořen za účelem dosažení bezkonkurenční spolehlivosti a produktivity díky pokročilé technologii Toshiba EasyGuard. Extrémně odolný design šasi s dokonalejšími technologiemi, které pomáhají zvýšit odolnost notebooku Tecra A8 při práci. Robustní architektura tohoto notebooku umožňuje bezstarostnou práci bez přerušení jak v kanceláři, tak i na cestách.

Notebook Portégé® M400Satellite řady R20 představuje kombinaci možností inovativního notebooku a intuitivního počítače Tablet PC včetně funkce digitálního rozpoznávání ručně psaných textů, která umožňuje uživatelům pohodlně vytvářet poznámky a zaznamenávat své nápady, a otáčivého displeje. Poskytuje profesionální výkon a mobilní zábavu díky 14,1" širokoúhlému displeji s rozlišením 1440 x 900, mobilní technologii Intel® Core™2 Duo a multifunkční jednotce DVD SuperMulti. Poskytuje vyšší ochranu dat díky funkcím, jako je čtečka otisků prstů, časovač pro ochranu při krádeži a trojrozměrný akcelerometr se systémem detekce pohybu pevného disku.

Portégé M400-139 je Tablet PC společnosti Toshiba třetí generace. Vysoce praktická a velmi přesná technologie podpory digitálního inkoustu, nyní s vestavěnou multifunkční jednotkou DVD Super (se zápisem na dvě vrstvy) zajišťující zvýšenou flexibilitu. Nejnovější mobilní technologie Intel® Duo s procesory Intel® Core™ Duo a technologií Toshiba EasyGuard pro vyšší zabezpečení, ochranu a lepší možnost připojení. Portégé M400 je skvělým společníkem na cesty.

 

Salon vín České republiky