Portégé R200 - mobilita pro profesionály (14.02.2006)

Portégé R200 - mobilita a výkon v 1,29 kg s životností baterie na 11 hodin

Mobilita a přenosnost se pro profesionály, kteří cestují stále více a častěji, stávají ještě významnějšími prioritami. Nový notebook společnosti Toshiba Portégé R200 s lesklým povrchem představuje pro profesionální uživatele vysoce kvalitní notebook v lehkém, ultratenkém a současně stylovém a elegantním provedení.

Bezpečnost a zajištění
Notebook Portégé R200 s doplňkovou technologií EasyGuard zajišťuje zvýšené zabezpečení dat a snadné a bezpečné připojení pro profesionální mobilní uživatele. Notebook obsahuje pevný disk 1,8" 80 GB s 4 200 ot./min a balíček Toshiba EasyGuard Premium zajišťující ochranu pevného disku proti nárazům, to vše v notebooku, který váží pouhých 1,29 kg.

(Balíček Toshiba EasyGuard Premium: časovač pro ochranu při krádeži, zámek zařízení, nástroje pro zabezpečení heslem, technologie Execute Disable Bit (XD Bit), modul TPM (Trusted Platform Module), součásti s možností snadné opravy, zálohování dat, pouzdro ze slitiny hořčíku, ochrana pevného disku s trojrozměrným akcelerometrem, nástroj PC Diagnostic Tool, zámek Kensington, obnovení pevného disku, čtečka otisků prstů, program Toshiba ConfigFree, software Toshiba Summit, technologie řady antén Diversity Antenna)

Vysoký výkon
Nový notebook Portégé R200 je vybaven nejnovějším procesorem Intel® Pentium® M s ultranízkým napětím (1,3 GHz) a novým jasnějším displejem LCD. Za účelem zvýšení výkonu obsahuje notebook Portégé R200 také integrované řešení pro grafiku Intel® 915GMS s až 128 MB paměti VRAM zajišťující vynikající výkon, který vydrží až neuvěřitelných 4,4 hodin díky zdokonalené technologii životnosti baterie nebo 11 hodin s volitelnou vysokokapacitní baterií.

Notebook Portégé R200 je tenký, lehký a univerzální. Je nejlepší ve třídě ultralehkých notebooků a nabízí vynikající vlastnosti pro profesionály, kteří hledají spojení mobility a zabezpečení díky nejnovějším funkcím Toshiba EasyGuard.

 

Připojené obrázky

Související odkazy

Salon vín České republiky