Prezentační technika

uvod

Interaktivní dotykové tabule „ACTIVboard” od společnosti PROMETHEAN včetně příslušenství. Interaktivní panely a stoly. Školní a kancelářské tabule značky „ekoTAB” Dataprojektory pro podnikové prezentace, projektory do školního prostředí. Autorizovaný partner pro oblast Brna a Jižní Moravy.

HITACHI ED-X 40 Projektory

Projektory značek „Hitachi” , „Optoma” ,„Epson” , „Vivitek” v rozlišeních SVGA, XGA, WXGA, WUXGA, Full HD a svítivostí až 13000 ANSI lumen. Školní modely s tříletou zárukou i na lampu.

Activboard 300PRO web Interaktivní tabule

Interaktivní dotykové tabule nové řady od společnosti „PROMETHEAN” vhodné pro školství a školící centra. Autorizovaný partner pro oblast Brna a Jižní Moravy. Příslušenství, software ActivInspire, školení.

panely mš Interaktivní panely Frame XX

Interaktivní 10-ti dotykové panely s rozlišením Full HD, bezpečnostním sklem antiglare,obsahují výkonný minipočítač s operačním systémem Android, který z panelu dělá obrovský tablet Řešení vše v jednom bez použití projektoru jako u klasických interaktivních tabulí. Možnost použití jako interaktivní stůl. Předinstalované aplikace vzdělávacích programů CHYTRÉ DÍTĚ a BAREVNÉ KAMÍNKY.

Activpanel Interaktivní panely a stoly Promethean

Interaktivní dotykové displeje. Ovládání pomocí deseti dotyků poskytuje široké spektrum nastavení výuky a možností spolupráce během hodin. Velký tablet v čele učebny s funkcí zrcadlení obrazu. Zařízení ActivPanel Touch ve velikostech 65", 70" či 84", software ActivInspire

ekotab Školní a kancelářské tabule EkoTAB

Spolupracujeme přímo s výrobcem českých tabulí značky ekoTAB.Jsme certifikovaným obchodním a servisním partnerem pro Brno a Jižní Moravu.

Salon vín České republiky