Prezentační technika

uvod

Interaktivní dotykové tabule „ACTIVboard” od společnosti PROMETHEAN včetně příslušenství. Školní a kancelářské tabule značky „ekoTAB” Dataprojektory pro podnikové prezentace, projektory do školního prostředí. Autorizovaný partner pro oblast Brna a Jižní Moravy.

HITACHI ED-X 40 Projektory

Projektory značky „HITACHI” v rozlišeních SVGA, XGA, WXGA, WUXGA, Full HD a svítivostí až 13000 ANSI lumen.Školní modely s tříletou zárukou.

Activboard 300PRO web Interaktivní tabule

Interaktivní dotykové tabule nové řady od společnosti „PROMETHEAN” vhodné pro školství a školící centra. Autorizovaný partner pro oblast Brna a Jižní Moravy. Příslušenství, software ActivInspire, školení.

panely Interaktivní panely a stoly

Interaktivní ploché displeje. Ovládání pomocí deseti dotyků poskytuje široké spektrum nastavení výuky a možností spolupráce během hodin. Zařízení ActivPanel Touch ve velikostech 55", 65", 70" či 84"

ekotab Školní a kancelářské tabule EkoTAB

Spolupracujeme přímo s výrobcem českých tabulí značky ekoTAB.Jsme certifikovaným obchodním a servisním partnerem pro Brno a Jižní Moravu. Kompletní sortiment této značky naleznete na www.ekotab.cz.

pasco PASCO - experimentální vyúka přírodních věd

Specializované sady měřících sond, senzorů a experimentálního příslušenství

DO3DY Flexibilní tablet DO3DY pro školy-novinka

Flexibilní tablet pro školy, netbook a tablet v jednom. V ceně tabletu softwarové vybavení, duální kamera s lupou, teplotní sonda, gyroskop, akcelerometr, hlukoměr, klávesnice.

Salon vín České republiky