Prezentační technika

uvod

Interaktivní dotykové tabule „ActivBoard” od společnosti PROMETHEAN včetně příslušenství. Interaktivní panely a stoly. Školní a kancelářské tabule značky „ekoTAB” Dataprojektory pro podnikové prezentace, projektory do školního prostředí. Autorizovaný partner pro oblast Brna a Jižní Moravy.

HITACHI ED-X 40 Projektory

Projektory značek HITACHI, Optoma,Epson, Vivitek v rozlišeních XGA, WXGA, WUXGA, Full HD, 4K a svítivostí až 13000 ANSI lumen. Školní modely s tříletou zárukou i na lampu. Laserové projektory.

Activboard 300PRO web Interaktivní tabule

Interaktivní dotykové tabule od společnosti „PROMETHEAN” vhodné pro školství a školící centra. Autorizovaný partner pro oblast Brna a Jižní Moravy. Příslušenství, software ActivInspire, školení.

Activpanel Interaktivní panely a stoly Promethean

Interaktivní dotykové displeje. Ovládání pomocí deseti dotyků poskytuje široké spektrum nastavení výuky a možností spolupráce během hodin. Velký tablet v čele učebny s funkcí zrcadlení obrazu. Zařízení ActivPanel Touch ve velikostech 65", 70" či 84", software ActivInspire

panely mš Interaktivní panely Frame XX

Interaktivní 10-ti dotykové panely s rozlišením Full HD, bezpečnostním sklem antiglare,obsahují výkonný minipočítač s operačním systémem Android, který z panelu dělá obrovský tablet Řešení vše v jednom bez použití projektoru jako u klasických interaktivních tabulí. Možnost použití jako interaktivní stůl. Předinstalované aplikace vzdělávacích programů CHYTRÉ DÍTĚ a BAREVNÉ KAMÍNKY.

ekotab Školní a kancelářské tabule EkoTAB

Spolupracujeme přímo s výrobcem českých tabulí značky ekoTAB. Jsme certifikovaným obchodním a servisním partnerem pro Brno a Jižní Moravu.

Nová položka Chytrá zeď

Popisovatelné řešení pro kancelář, školu či domácnost. Proměníme vaši obyčejnou zeď na designový prostor, po kterém je možné psát a využívat magnetickou funkci.

DO3DY DO3DY HP ProBook x360 EDU

Flexibilní tablet pro školy, netbook a tablet v jednom,konstrukce odolná proti nárazům,ochranné sklo Corning® Gorilla® Glass 4, Windows 10 Professional 64 bit, 128 GB SSD / 4GB DDR3, dvě kamery, 3 článková Li-ion baterie s výdrží 11 hodin.V ceně tabletu softwarové vybavení, duální kamera s lupou, teplotní sonda, gyroskop, akcelerometr, hlukoměr, klávesnice.

Salon vín České republiky