Nová řada Satellite M70 a SatellitePro M70 (19.12.2005)

Špičkové 15,4" WXGA TFT TruBrite displeje s technologií HD togo.

Notebook Satellite® M70Notebook Satellite® M70 v elegantním šedém provedení a s širokoúhlým 15,4palcovým displejem je prvním notebookem společnosti Toshiba pro spotřebitele, který podporuje připojení k sítím 3G/UMTS díky softwaru ConfigFree® společnosti Toshiba. Tato technologie umožňuje zaneprázdněným profesionálům snadno najít sítě 3G/UMTS a navázat a spravovat připojení.

Kromě rychlého přístupu k informacím je notebook vybaven nejnovější technologií pro okamžité spuštění multimédií prostřednictvím softwaru ExpressMediaPlayer; dále nabízí novinky z oblasti mobilních výpočetních technologií a stává se tak univerzálním nástrojem pro malé a střední podniky.

Notebook Satellite® M70Vzhledem k podmanivé nabídce použití multimediálních technologií je notebook Satellite® M70 ideální pro prezentace klientům nebo pro soukromou zábavu na cestách. Pomocí externích tlačítek pro přehrávání multimédií a softwaru ExpressMediaPlayer lze rychle získat přístup k videozáznamům a hudebním souborům a také je spravovat, aniž by bylo nutné spustit operační systém.

Díky efektu prostorového zvuku vytvářeného reproduktory Harmon Kardon® je zvuk živější. Novinkou je umístění technologie reproduktorů na přední část notebooku, takže lze hudbu poslouchat, když je notebook zavřený.

Notebook Satellite® M70 je vybaven nejnovější mobilní technologií Intel® Centrino® a grafickou kartou ATI® Mobility RADEON® X700 s jedinečnými funkcemi grafické paměti, a umožňuje tak nepřerušené předvádění prezentací i práci.

 

Související odkazy

Salon vín České republiky