CLEVERTOUCH IMPACT PLUS 75"

Interaktivní dotykový panel 75" s rozlišením 4K (3840 x 2160). IR LED optická technologie umožňující 20 dotyků s použitím prstu, gest a tužky.
Dostupnost Produkt není dostupný
Kód 15475IMPACTPLUSEX
Záruka 36 měsíců
92 343 Kč bez DPH / 111 735 Kč s DPH
Výrobce CLEVERTOUCH
Druh Interaktivní dotykový panel
Velikost tabule 192 cm / 75"
Rozlišení 4K UHD (3840 x 2160px)

Popis produktu

Impact Plus


Clevertouch IMPACT™ byl vytvořen speciálně s úvahou o spojení potřeb jak digitální, tak i klasické školní třídy. Řada ClevertouchImpact je více než jen interaktivní dotykový monitor, zprostředkovává opravdový, intuitivní a sdílený uživatelský zážitek. Je vybaven funkcemi a podporu učení pro učitele i žáka vlastním způsobem. Clevertouch IMPACT™ nabízí řešení potřebné jako přidanou hodnotu k vyučovacím hodinám a uvolňuje učitele ze zábran omezení tradičních učebních postupů.
 

Učitelé se mohou koncentrovat na učení

Díky vzdálené kontrole zařízení (MDM) a bezdrátovým aktualizacím (OTA) jsou nové verze programů, aplikací, operačního systému a řešení případných problému řízeny vzdáleně přes oddělení IT, a umožňují učitelům se koncentrovat výhradně na učení.
 

Jednoduchá kompatibilita

S Clevertouch nejsou učitelé omezeni na jeden druh prezentační sady, výrobce software, platformy nebo operačního systému. Učitelé mohou volně využít stávající zdroje a převést staré zdroje vázané k jiným dodavatelům jednoduše a rychle. Učitelé mohou hladce přepínat mezi Androidem a PC rozhraním a pokračovat v používání stávajících služeb jako je Google třída nebo balíčky Microsoft u, to vše bez námahy v rámci systému Clevertouch.

Bleskové propojení
Naše zrychlené propojení umožňuje sdílet obsah na zařízeních s Androidem, iOS, Windows a Chrome. Dle očekávání, Wi-Fi a Bluetooth a zástrčka pro PC zabezpečují, že se spojíš s každým zařízením. Včetně 4GB RAM prostorné místo pro potřebu ukládání dat mimo Cloud. Integrovaný gigabitový LAN, 4K uživatelské rozhraní, OTA aktualizace a vzdálené aktualizace MDM – jsou pouze některé funkce těchto prvotřídních monitorů.

Praktické metody učení
Učitelé a žáci jsou více propojeni než kdykoliv předtím díky uživatelsky jednoduché funkci sdílení obrazovky až na 50-ti různých zařízeních souběžně, stejně tak možnosti rozdělení obrazovky od 4 studentů najednou. Učitelé mohou používat jejich mobilní zařízení k řízení Clevertouch monitoru a současně umožnit studentům pokračovat v řešení úkolů nebo pokračovat v práci na monitoru.

IMPACT Plus™ - Silný i funkční – Impact plus byl navržen s myšlenkou o dnešní moderní škole.
Skvělý zvuk - 45W maximální síly pro naplnění třídy zvukem.
Zabudovaný mikrofon.
Opravdové 4K rozlišení pro ostřejší uživatelský obraz.
Chytré uživatelské profily s technologií NFC - S kartou NFC se přiložením na senzor pod obrazovkou jednoduše přihlásíte na svůj uložený profil a můžete okamžitě začít pracovat.
Technologie High Precision - Naše patentovaná technologie hladkého dotyku (Super GlideTouch) nabízí nejplynulejší zážitek z psaní na dotykové obrazovce. Je to stejné jako psaní na klasickou tabuli, bez zpoždění. Zařízení automaticky rozpozná druh doteku (prst, tužka nebo část dlaně), není potřeba jakákoliv změna nástrojů během práce.
Neomezená tabule - Nikdy ti nebude chybět místo na poznámky. S mnohými nástroji rozeznání rukopisu a schopnost vložení obrázků a obrazců. Všechno může být uloženo, vytištěno nebo sdíleno na přenosná zařízení studentů.
Bezpečnost je důležitá - Víme, jak je zabezpečení důležité, proto pro Vás máme mnoho možností, jak si udržet kontrolu nad Vaším zařízením. Clevertouch může fungovat v online nebo v offline režimu. Nastavení, aplikace, Android mohou byt všechny deaktivovány.
Data mohou být na konci výuky smazána a obrazovka zabezpečena pomocí bezpečnostního kódu.
Propojení - Různé možnosti propojitelnosti, v tom dva konektory USB-C. Umožňující propojit jedním kabelem zvuk, obraz a dotek. Jeden vstup USB-C umožňuje napájení zařízení během práce.
Detektor pohybu ohleduplný k životnímu prostředí - Vybaven detektorem pohybu, který zaznamená, pokud ve třídě nikdo není a automaticky monitor vypne.
 

Softwarové vybavení v ceně panelu:

Clevershare - aplikace pro jednodušší dílení obsahu přes QR kód
Cleverstore - skýtá stovky aplikací různých obsahů v mnoha jazycích, taktéž pro výuku cizích jazyků, čtení, psaní a STEAM.
Whiteboard – režim bílé tabule pro Vaše poznámky, nákresy nebo obrázky, přidej nebo listuj složenými stránkami, vlož obrázek nebo změň barvu pracovní plochy. Nyní včetně rozpoznávání  ručního psaní a matematických vzorců
Clevermessage - nástroj pro komunikaci, posílání zpráv, upozornění a důležitých informací pro studenty, personál a návštěvy
MDM – umožňuje kontrolu všech zařízení, kdekoliv se nacházejí přes vzdálenou správu. Není potřeba navštěvovat každou třídu pro aktualizace nebo řešení technických problémů či instalace nových aplikací
SNOWFLAKE MULTITEACH - soubor zábavných vzdělávacích aplikací určených pro výuku dětí na dotykových zařízeních ve školních třídách.

Technická specifikace

Výrobce CLEVERTOUCH
Druh Interaktivní dotykový panel
Velikost tabule 192 cm / 75"
Rozlišení 4K UHD (3840 x 2160px)
Svítivost 400 cd/m2
Kontrast 1 200 : 1
Kontrast dynamický 5 000 : 1
Pozorovací úhel 178°
Doba odezvy 5 ms
Reproduktory 2
Tvrdost povrchu 7 (podle Mohsovy stupnice)
Kompatibilita Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Linux, Mac, Android, Chrome OS
Dotykové body 20 dotykových bodů, prst, gesto, tužka
Operační systém Android 8.0
Připojení 1x slot OPS, 3x HDMI IN, 1x HDMI OUT, 1x DISPLAY PORT, 1x VGA, 1x LAN, 1x JACK, 1x SPDIF, 3x USB 2.0, 3x USB 3.0, 2x USB C, 2x TOUCH USB, BLUETOOTH, WIFI, NFC Reader / writer, Pohybové čislo, Kamera volitelně
Rozměry 1709 x 1042 x 95 mm
Hmotnost 57 kg

Ke stažení

CLEVERTOUCH IMPACT PLUS 75"
92 343 Kč bez DPH / 111 735 Kč s DPH