DO3DY

Flexibilní tablet pro školy - Win 8.1, 32-bit + IES, Intel Atom Z 3740 D 1,33 GHz,displej 10,1", 1366×768 LCD TN, pamět 2GB, interní 32GB, Wifi, Bluetooth, duální kamera s lupou, teplotní sonda, gyroskop, akcelerometr, hlukoměr, klávesnice
Dostupnost Produkt je skladem
Kód DO3DY
Záruka 36 měsíců
14 000 Kč bez DPH / 16 940 Kč s DPH

Popis produktu

Tablet DO3DY je flexibilní školní tablet v provedení typu 2v1 (odnímatelná klávesnice), vybavený kvalitním softwarem a nadstandardními nástroji.

Windows 8.1 PRO - možnost připojení tabletů do domény, což nižší verze operačního systému dodávané u standardních tabletů neumožňují.
PASCO SPARKvue
zahrnuje již připravené aktivity. Díky svému atraktivnímu a přehlednému rozhraní je vhodný pro použití na základních i středních školách. Spojuje technologii s výukou. Díky českému prostředí i připraveným úlohám můžete ihned začít. Senzory teplotní sonda, gyroskop, akcelerometr, hlukoměr.Ihned je možné měřit veličiny jako jsou hluk či zrychlení. Vše je doplněno o 26 hotových, předinstalovaných a k okamžitému použití připravených experimentů.
Intel Classroom Manager - nástroj pro správu tabletů, z učitelského počítače budete moci rychle a efektivně pracovat s každým studentem.
McAffe Antivirus Plus - antivirová ochrana na 5 let zdarma
ArtRage -nástroj pro reálnou digitální kresbu
Intel Education Media Camera - Záznam, střih a tvorba video materiálů
Intel Education Lab Camera -Kamera s výukovými funkcemi včetně mikroskopu

Další výhody:
- robustní provedení
- odolnost proti pádu
- odolnost proti vodě
- odolnost proti prachu
- dlouhá životnost baterie (8h)
- integrovaný stylus
- duální kamera s funkcí lupy / "mikroskopu"

Technická specifikace

PRODUKT ano

Ke stažení

Prospekty a propagační materiály

DO3DY
14 000 Kč bez DPH / 16 940 Kč s DPH