ActivPanel Cobalt 75

Interaktivní dotykový obrazový panel ActivPanel Cobalt 65, úhlopříčka obrazu 190 cm, rozlišení 4K (3840x2160), 2x stylus, přesnost 1 mm,20 dotykových bodů 3 GB RAM, 32 GB úložiště, ActivConnect Android PC, SW ActivInspire i Classflow

Cena:

80 992,- Kč bez DPH (98 000,- Kč s DPH)

Dostupnost:

Produkt je skladem

mám zájem o koupit ActivPanel Cobalt 75

Interaktivní dotyková obrazovka Promethean ActivPanel Cobalt 75 s obrazovkou v kvalitě 4K přináší lepší možnosti zobrazení v učebně a umožňuje interakci mezi studenty.

Díky našim oceněným aplikacím ClassFlow a ActivInspire můžete vytvářet a prezentovat interaktivní výukové lekce a hodnocení. Licence k aplikaci ActivInspire Professional Edition je součástí nákupu panelu ActivPanel.

BEZPROBLÉMOVÉ PROSTŘEDÍ PRO VÝUKU

Naše externí zařízení Android™ s podporou Wi-Fi, které je součástí dodávky panelu ActivPanel, umožňuje bezdrátově zrcadlit obsah obrazovek mobilních zařízení na panel ActivPanel. V jakémkoli obchodě Android App Store si můžete rychle stáhnout své oblíbené aplikace a začít je používat. Můžete také rychle přejít do režimu tabule, kde se dá psát nebo kreslit. Obsah lekcí lze samozřejmě bezdrátově sdílet.

VÝHODY ACTIVPANELU

  • Interaktivita - 20 bodů pro gesta a možnost spolupráce více uživatelů.                                                                                 - automatické rozpoznávání stylusu (režim psaní), prstu (režim manipulace s objekty) i dlaně 
  • ActivGlideTM – 4mm antireflexní skleněný povrch leptaný kyselinou, který brání oslňování
  • Pera - ergonomické provedení digitálního i mechanického pera, lze uchopit do pravé i levé ruky
  • Podpora operačních systémů – Kompatibilita se systémy Windows, Mac OS X, Linux a Chromebook OS*
  • Připojení - Řada vstupních portů včetně HDMI, USB 3.0 a OPS
  • Funkce využívané v učebnách – Možnosti pozastavení obrazovky nebo zobrazení prázdné obrazovky
  • Ozvučení s ovládáním hlasitosti přímo integrované do těla panelu.

Záruka 3 roky s možností prodloužení.

  

Připojené soubory

Salon vín České republiky