Toshiba e-studio 160

Černobílá digitální kopírka, formát A3, rychlost 16 str./min., měsíční zatížení 20000 stran.

Produkt již není v prodeji.

Technologie

e-STUDIO160

Model:
TOSHIBA e-STUDIO160
Popis:
černobílá digitální kopírka
Formáty:
A3
Rychlost:
Černobílé kopie
16 stran/min.
Měsíční zatížení:
20000 stran/měsíc
První kopie:
7.9 sec.
Zásoba papíru:
Hlavní podavač
2 x 550 listů
Boční podavač
100 listů
Velkokapacit. kazeta
550 listů
Maximálně
1750 listů
Hmotnost papíru:
Ze všech kazet
80 g/m²
Z ručního podavače
130 g/m²
Paměť:
32 MB
Tisk:
Rozlišení tisku
1200 × 600 dpi
Tiskový jazyk
GDI
Rozměry:
Délka
600 mm
Šířka
530 mm
Výška
554 mm
Hmotnost:
50 kg

Zaměřeno na efektivitu

"e-studio 160" kombinuje funkce tisk, kopírování, scanování a manipulování na futuristickém stroji,který prostřednictví použití " state - of - the -art " technologie Vám umožňuje nejen pracovat efektivněji, ale také Vám šetří čas.

Kde všechno sedí na místě

S "Document Manager e-studio 160" Toshiba je nastaven nový standart v jakékoliv kanceláři. Jednoduchý multifunkční stroj, který pracuje s mnoha počítači na síti, garantuje optimální užití zdrojů a maximální produktivitu na každém pracovišti. Skromný - to je slovo, které nejlépe popisuje "e-studio 160" požadavky na prostor: díky svému kompaktnímu designu Vám ušetří místo a snadno se začlení do již existujícího vybavení kanceláře. Ale tento "multitalentovaný kolega" ukazuje svůj pravý rozměr při aplikacích mnohostránkového tisku, kopírování (standardní ), faxování (volitelné), scanování (volitelné) a e-mailování (volitelné). Rutinní kancelářské práce mohou být prováděny efektivněji, informace jsou optimalizovány a náklady redukovány - v neposlední řadě pracuje v síti Toshiba Document Manager může posílat faxy nebo kontrolovat tisky přímo ze svého vlastního počítače v kanceláři.

Přizpůsobivá konstrukce a otevřená adaptabilní architektura Document Manager umožňuje vytvořit individuální systém, který lze ideálně a individuálně "postavit na míru" dle požadavků skupiny uživatelů. Díky selekci užitečných volitelných částí může "Document Manager" být upraven tak, aby splnil všechna očekávání a potřeby. Jako vždy, Toshiba také připojila spolehlivou a velice silnou technologii do "e-studia 160", dovolující Vašemu týmu, projektovým skupinám a oddělením pracovat úspěšně a šetřit Vám peníze.

Výhody při kopírování

Funkce přerušení ( interupt ), úsporný režim, extendet time fuction, kopírování knihy, vymazávání okrajů, Image shift, APS (Automatický výběr kazety), AMS (automatický výběr měřítka), Přístupové kódy (40), Atomatic Job star, výběr komunikační jazyka, Počet pamětí (4),elektronické třídění, Alternativní třídění, funkce 2-v-1, 4-v-1 a 8-v-1 (duplex), X/Y zoom, Kopírování negativ / pozitiv, zrcadlové kopírování, Číslování stran, Označení dokumentů datem nebo časem, kopírovací režimy (Text, Foto/Text a Foto režim).

Všechno z jednoho zdroje: tisk, kopírování a scanování s "e-studiem 160"

"e-studio160" značky Toshiba vyzdvihuje ekonomii ( hospodaření ) na umění - bezpečná investice pro budoucnost, splnění všech požadavků na Vaši kancelář již dnes.

Dokonce ještě více možností s menším úsilím

TOSHIBA e-studio 160 Tisk počítače s 1200 x 600 dpi. Kopírování a scanování s rozlišením 600 dpi, obojí při vysoké rychlosti, ale pro multitalentovaný stroj od Toshiby to nic neznamená. S volitelným připojením na síť bude provádět tisk přímo tisk z Vašeho PC, čímž Vám ušetří čas. S profesionálním softwarem můžete kontrolovat a nastavovat veškeré nastavení tisku myší přímo na Vašem stole, pokud se zajímáte o kvalitu tisku, zoom funkce, třídění nebo oboustranný tisk. Samozřejmě, že všechny tyto funkce najdete i přímo na stroji samotném - prostě uložíte informace z tohoto panelu.

"e-studio 160" se také ukazuje skvěle jako kopírka. " State of-the-art J-BIG " komprese s pamětí 32 MB. Vytváří odpovídající prostor pro 30 stránek a garantuje, že všechny tisky proběhnou správně. S volitelnou pamětí může být prostor zvýšen až na 250 stránek.

TOSHIBA e-studio 160Praktická funkce "scanuj 1x - tiskni mnohokrát" umožňuje 1x nascanovat a potom dělat jakékoliv množství kopií si přejete a kdykoliv chcete. Speciální kopírovací funkce jako foto, text nebo "mix mode" pro rozličné originály, 50-200% zoom a elektronické třídění zajišťují nejlepší výsledek. Oboustranné kopírování je také možné zmáčknutím tlačítka s volitelnou "duplex" technologií.
Document Manager díky volitelné funkci "automatic reverse document feeder" třídí správně zásobníkové kazety sám, v závislosti na velikosti originálu. Vlastní výhodou stroje je "rotační třídění" kde každý soubor ( sada ) je otáčena o 90 stupňů. Toto eliminuje nutnost koupě " finisheru " a je také extrémně tichý. S funkcí "brožura", hromada jednotlivých papírů může být změněna na "magazín" mžiknutím oka. A vy máte stále náklady pod kontrolou, jelikož každé pracoviště má svůj vlastní kód, což umožňuje rozlišit kdo kolik utratil.

Všestranný výrobek Toshiby "e-studio 160" může být "vyzdoben" když zavádí tiskové a kopírovací funkce, aby vyhověl individuálním požadavkům uživatelů a využil svůj celkový potenciál.

Snadné, rychlé, ne drahé: faxování, scanování, internetové faxy a e-maily se e-studiem 160

"Document Manage " kontroluje a optimalizuje tok informací do kanceláře, k čemuž využívá nejnovější digitální technoligii.

Výhody od startu do konce

Přenos informací vkládá nové království do "e-studia 160" od Toshiby: faxy, faxový přenos přes internet a e-mail vše přes " Document Manager ".

Multidokumentové faxování

"e-studio 160" je skutečným odborníkem pokud přijde na faxování: má maximální kapacitu na 1750 papírů, jen velmi těžko překvapí ( i ty, kteří celý den faxují ) tím, že by v zásobníku došel papír. Až stovky prací, včetně formátu A3, mohou být nahromaděny a vyřízeny později díky "Dual access" funkci. To znamená, že zde nejsou žádné prostoje. S 33600 bity za sekundu a "J-BIG compression" jsou dokumenty odesílány ve vynikající kvalitě rychlostí blesku. To také udržuje telefonní poplatky na nízké úrovni. Ale "Document Manager" vyčnívá také svou schopností šetřit Váš čas a Vaše peníze: stránky z knih, texty na průhledných fóliích a další dokumenty mohou být faxovány přímo ze skleněné fotografické desky, aniž byste tyto dokumenty před odesláním museli kopírovat na normální papír. Dokonce oboustranné originály mohou být posílány díky volbě RADF. Digitální dokumenty jsou posílány přímo z počítače s volitelným softwarem a příchozí faxy mohou být přečteny přímo z obrazovky, uloženy nebo vytisknuty.

Úspora nákladů s internetovými faxy

Udržuje pod kontrolou Vaše telefonní poplatky: faxy mohou být posílány přes telefonní linku nebo přes internet. Přicházejí okamžitě, navíc i se zprávou o odeslání.

Perfektní e-mail servis

Jednoduchým zmáčknutím tlačítka "Document Manager" odesílá e-maily na intranet a internet.Texty jsou vkládány jednoduše přes integrovanou počítačovou klávesnici.Taktéž adresy pokud ještě nejsou uloženy v paměti. A je zde ještě jedna skvělá vlastnost "Document Manager": funkce "scanování k e-mailování" umožňuje poslat velmi jednoduše originály přes faxový zásobník na jakoukoliv e-mailovou adresu, stává se e-mailovým terminálem. E-maily a faxy jsou pak tištěny na jednom a tom samém stroji, což umožňuje jednodušší organizaci.

Jednoduše nascanovat a poslat

Chcete poslat originály? Tohle je možnost, jak to udělat: uložte dokument do zásobníku, vložte číslo faxu nebo e-mailovou adresu. A než si toho stačíte všimnout, stránka je nascanována a odeslána.
Všechno je zahrnuto (All-inclusive) v malém prostoru: "e-studio 160" ukazuje nekompromisně představení všech svých funkcí - založených na letitých zkušenostech a inovacích značky Toshiba.

Technické specifikace

 • Rychlost kopírování: 16 kopií /min (A4,1:1), 10 kopií/min (A3, 1:1)
 • Měsíční zatížení: max. 20 000 výtisků
 • Proces tisku: elektrostatický, laserový tisk
 • Typ: Desktop
 • Rozlišení: 1200 dpi x 600 dpi
 • Funkce tisku: standardně GDI
 • Počet odstínů šedi: 256
 • Velikost originálu: Max. A3
 • Velikost kopie: Max. A3, min. A5-R
 • Hmotnost papíru kopii: Z kazety: 64-80 g/m2 Z boku: 60-130 g/m2
 • Zásoba papíru: Kazeta pro 550 listů
 • Rychlost kopírování: 16 kopií /min (A4,1:1), 10 kopií/min (A3, 1:1)
 • Měsíční zatížení: max. 20 000 výtisků
 • Paměť: 32 MB, možnost rozšíření na 160 MB
 • Mnohonásobné kopírování: 1 až 999
 • Čas pro první kopii: cca 7,9 sekund
 • Expozice: Automatická / manuální (7 stupňů)
 • Napájení a spotřeba: Max. 1.7 kW (220/230/240V)
 • Rozměry: 530 mm x 600 mm x 554 mm
 • Hmotnost: 50 kg

Příslušenství

GA1030

Tiskový modul ( PCL6 kompatibilní a Postscript Level 2 komatibilní, Driver pro Windovws 95, 98, 2000 a NT4.0)

GF 1110

Síťová karta ( 10/100 Base-T)

GD 1060

Fax kit ( fax na operačním panelu, rychlost 33,6 kbps, kódování MMR a J=Big, 7 MB paměti, Odesílání a přijímání faxů až do velikosti A3, 1,4 s Hyperscan, 256 odstínů šedi.

GD1070

Internet fax kit ( ITUT T37 Full mode kompatibilní, e-mail client pro TX/RX, POP3/SMTP, e-mail adresář, funkce scan to file, scan to e-email, soubory ve formátech PCX, TIF, JPEG, BMP.

MR2012

Automatický podavač dokumentů

MR3011

Automatický oboustranný podavač originálů

MY1015

Přídavná kazeta na 550 listů formátu maximálně A3

MY1016

Manuální podávání papíru z boku na 100 listů formátu maximálně A3

KD1009

Podstolek na 550 listů formátu maximálně A3

MD0101

Duplexní jednotka

MJ5001

Offset přihrádky kapacita horní přihrádky pro 150 listů a kapacita spodní přihrádky pro 250 listů

MJ5002

Offset přihrádka kapacita pro 250 listů

KK1600

Offline sešívačka s kapacitou 5OOO sponek

GC1050

Přídavná obrazová paměť 2x 64MB stránkové paměti

DESK1600H

Stolek pod kopírku

DESK1600L

Stolek pod kopírku

KA1600

Víko stroje

Připojené soubory

Související odkazy

Salon vín České republiky