DISK STREAM SET

Základní sestava ke přenosu videa a zvuku pro všechny, kteří chtějí živě vysílat prostřednictvím videokonferencí.
Dostupnost Produkt není dostupný
Kód VVHD010
Záruka 36 měsíců
12 750 Kč bez DPH / 15 428 Kč s DPH
Výrobce ACTIV Promethean
Druh Příslušenství

Popis produktu

Základní sestava ke přenosu videa a zvuku pro všechny, kteří chtějí živě vysílat prostřednictvím videokonferencí. Sestava je školám a osobám, pro které je mobilní telefon či běžná web kamera málo a chtějí při výuce a zveřejňování jejich obsahu či videokonferenčních hovorech přejít na vyšší úroveň.
Základním prvkem je robotická PTZ kamera Value HD V20C, která pracuje v režimu 1080 p (až 50/60 p) a je osazena objektivem s 10x optickým zoomem. Je vhodná jak pro široký záběr, tak pro detailní delší záběry a díky možnosti předem nastavených záběrů lze snadno během produkce záběry střídat. Kamera je vybavena rozhraním USB 2.0, přes které dodává do PC video ve formátu H.264.
 
Počítač pak kameru automaticky detekuje bez nutnosti instalace ovladačů, a v systému se pak zobrazuje jako webkamera. Takto lze kameru využít pro live přenos na Microsoft Teams, Google Meet a podobné platformy. Kameru je možné dálkově ovládat (polohovat) pomocí IR ovladače, nebo počítače přes USB propojení. Součástí setu je všesměrový mikrofon s reproduktorem M200 USB, který se rovněž plug and play připojuje k PC bez nutnosti instalace dalších ovladačů. Mikrofon dokáže kvalitně snímat zvuk a zároveň při videokonferencích reprodukuje hlas dalších účastníků konferenčního hovoru bez nežádoucí zpětné vazby.

Technická specifikace

Výrobce ACTIV Promethean
Druh Příslušenství

Ke stažení

DISK STREAM SET
12 750 Kč bez DPH / 15 428 Kč s DPH