O nás 

Firma RIBBON, s.r.o. byla založena 14. září 1994 v Brně jako ryze česká firma se zaměřením na prodej, pronájem a servis produktů kancelářské a výpočetní techniky TOSHIBA. V roce 2004 jsme rozšířili nabídku o prodej, pronájem a servis tiskových zařízení a kopírovacích strojů značky DEVELOP z koncernu KONICA MINOLTA. S ohledem na naše prodejní výsledky a poskytovanou kvalitu servisních služeb jsme se opakovaně stali GOLD Partnerem společnosti DEVELOPUvedené činnosti včetně realizací tiskových auditů, analýz a finančních pronájmů tiskových zařízení jsou naší hlavní nikoliv jedinou činností.

Nabídka služeb: 
 

Prodej a pronájem multifunkčních tiskových a kopírovacích strojů značek DEVELOP, KONICA MINOLTA, KYOCERA a TOSHIBA. Dodávky tiskových řešení pro zabezpečený tisk od společností SafeQ a MyQ. Softwarová řešení pro správu, vytěžování a digitalizaci dokumentů.

Servis kopírovacích a tiskových zařízení DEVELOP, TOSHIBA, KONICA MINOLTA, KYOCERA.

Prodej a instalace interaktivních panelů, interaktivních a školních tabulí ACTIVboard, CLEVERTOUCH, PROMETHEAN, OPTOMA, Triumph Board a EkoTAB.

Prodej a instalace projektorů EPSON, HITACHI, MAXEL, OPTOMA.

Dodávky a instalace zabezpečovacích a kamerových systémů JABLOTRON, HIKVISION a MOBOTIX.

RIBBON-moderni-kancelar.jpg

Kontakt

RIBBON, s.r.o.
Kaštanová 34, 620 00 Brno
Provozní doba:
Pondělí–Pátek od 7:00–16:00 hod.
IČO: 60721227
DIČ: CZ60721227

Obchodní oddělení

Jiří Stepak
tiskové systémy, notebooky

stepak%at%ribbon.cz
+420 603 469 372
Tomáš Wallik
tiskové systémy, notebooky

wallik%at%ribbon.cz
+420 603 477 972
Karel Polanecký
tiskové systémy, notebooky

polanecky%at%ribbon.cz
+420 603 477 964

Ostatní kontakty

Servisní oddělení


servis%at%ribbon.cz
it%at%ribbon.cz
 

Naše elektronické obchody


www.toshiba-shop.cz
obchod.ribbon.cz
 

Distributoři ČR


www.toshiba.cz
www.develop.cz

 

Distributoři v Evropě


www.develop.eu
www.toshiba.eu

30
let na trhu
6765
servisovaných zařízení
1265
servisních smluv
66 mil.
obrat firmy v Kč

Jak se k nám dostanete

Souřadnice GPS loc:  49°9'18.957"N, 16°38'59.299"E

RIBBON na Google mapách
RIBBON na Google Street View

 
Autem z dálnice D1: Sjezd z dálnice D1 směr Brno jih, po 50 metrech na křižovatce odbočit doprava na ulici Kaštanová, po levé straně budete míjet  MAKRO, po  800 metrech přejedete železniční  přejezd  a  po  100  metrech  se  objeví  po  levé  straně parkoviště před budovou MANAG INVEST, kde nás najdete v prvním patře v levo.
 
Autem z centra města: Pojedete po ulici Hněvkovského směrem na dálnici  BRATISLAVA, za benzinovou  pumpou  na  světelné  křižovatce  odbočíte  doleva na  ulici  Kaštanová, po levé straně budete míjet MAKRO, po  800 metrech přejedete železniční přejezd a po 100 metrech se objeví po levé straně parkoviště před budovou MANAG INVEST, kde nás najdete v prvním patře vlevo.  
 
Autobusem: u malého TESCA (ul. Úzká)  nastoupíte  na  autobus číslo  40 směr Tuřany, nebo číslo 63  směr   Chrlice.  Vystoupíte  na   zastávce  Popelova  ( Brněnské Ivanovice ),  přejdete železniční  přejezd  a  po  100  metrech  se  objeví  po  levé  straně parkoviště před budovou MANAG INVEST, kde nás najdete v prvním patře vlevo.

Naše společnost je hrdým partnerem Národního salonu vín České republiky ve Valticích od jeho založení v roce 2000.

Salon vín - národní soutěž vín ČR je finální soutěží systému Národní soutěže vín. V rámci soutěže je každý rok vybráno nejlepší víno s titulem "Šampion", dále "Vítězové kategorií" a "Nejlepší kolekce". Sto nejlepších vín soutěže je oceněno zlatou medailí Salonu vín ČR. Na vlastní soutěž navazuje celoročně otevřený veřejný degustační Salon vín - expozice nejlepších sta vín, umístěná ve sklepních prostorách státního zámku ve Valticích.

Napište nám

 

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Povinné údaje