Servisní služby

 

Společnost RIBBON, s.r.o., působí na českém trhu kancelářské techniky již od roku 1994. Jsme autorizované prodejní a servisní středisko multifunkčních tiskových zařízení, kopírovacích strojů a tiskáren značek DEVELOP, KONICA MINOLTA, TOSHIBA, KYOCERA a OKI. Servis a instalace nových kopírek, tiskáren a multifunkčních zařízení provádíme u zákazníků po celé České republice. Naší hlavní činností je dlouhodobý pronájem tiskových zařízení, prodej a servis kancelářské a projekční techniky. Dále se zaměřujeme na poskytování komplexních služeb v oblasti tisku, včetně dodávek originálního spotřebního materiálu pro tiskárny všech značek, zpracování tiskového auditu s návrhem optimálního řešení, poskytování technické podpory. Pro všechny klienty nabízíme výhodnou formu pronájmu tiskového řešení. Na základě poskytované kvality servisních služeb a prodejních výsledků jsme se opakovaně stali GOLD Partnerem společnosti DEVELOP.

Našim zákazníkům nabízíme tři základní druhy servisního zabezpečení strojů


 

Servisní a materiálová smlouva

Zahrnuje veškerý servis včetně práce, dopravy, dodávky kompletního spotřebního materiálu a náhradních dílů ve které je pevně stanovena cena za zhotovené výtisky. Zákazník má prodlouženou záruční dobu, která je rovna délce smlouvy.

Servisní smlouva

Zahrnuje veškerou práci a cestovní náklady servisního technika vyjádřené v paušálním měsíčním poplatku. V tomto případě nejsou ve smlouvě zahrnuty žádné náhradní díly ani spotřební materiály a jsou zákazníkem objednávány a hrazeny zvlášť.

Klasický servisní zásah

Za předpokladu, že není sjednána žádná servisní smlouva si zákazník hradí hodinovou sazbu za práci technika a sazbu za ujeté kilometry. Jakékoliv náhradní díly a spotřební materiál, použitý při servisním zásahu, jsou zákazníkovi účtovány.

 

Multimediální učebny a zasedací místnosti

Již více jak 15 let vybavujeme našim klientům multimediální učebny, zasedací místnosti nebo přednáškové sály audiovizuální technikou jako jsou dataprojektory, ozvučení, elektrická plátna nebo projekční plochy. Pro školy dodáváme i interaktivní tabule, dotykové panely včetně výukových software.

EZS a Kamerové systémy

Pro zabezpečení vašeho domova, soukromí, majetku i vašich blízkých, nabízíme kvalitní kamerové systémy od značky Hikwision a zabezpečovací systémy od české firmy Jablotron, včetně jejich návrhu a realizace. Kromě pocitu bezpečí, získáte i on-line dohled nad svou nemovitostí.

IT Support 

Již od roku 1994 se zabýváme správou počítačů i správou počítačových sítí. Jsme připraveni k okamžitému zásahu v oblasti informačních technologií. Řešíme komplexní správu a chod Vaší datové infrastruktury, externí správu počítačových sítí, dodávky hardware a software. 

 

Záruční a pozáruční servis nabízených produktů

Disponujeme týmem proškolených a certifikovaných techniků s nimiž provádíme spolehlivě a kvalitně záruční i pozáruční servis, opravy a pravidelnou servisní údržbu barevných i černobílých kopírek, tiskáren a multifunkčních zařízení těchto značek: DEVELOP, TOSHIBA, KONICA MINOLTA, KYOCERA a OKI. Servis a instalace nových kopírek, tiskáren a multifunkčních zařízení provádíme u zákazníků po celé České republice. Všem zákazníkům poskytujeme vysokou technickou a odbornou úroveň péče. V případě závady nabízíme dojezd technika na místo a opravu tzv. „on-site“, pokud nelze zařízení opravit na místě, nabízíme odvoz zařízení do dílenské opravy a zapůjčení náhradního zařízení po dobu opravy.

Tiskové analýzy

Hlavním cílem této služby je odpovědět klientovi na otázky, které si klade v souvislosti se svým stávajícím tiskovým systémem, a pomoci mu zmapovat situaci v oblasti jeho tiskových potřeb. Předmětem tiskové analýzy jsou především odpovědi na tyto nejčastější otázky: Kolik tisků a kopií Vaši pracovníci produkují? Je Vaše tisková technika využívána efektivně? Jaký je přesný celkový počet kopírovacích strojů, tiskáren a faxů, které využíváte? Jaká je přesná výše nákladů, které na provoz těchto zařízení vynakládáte? Přednosti řešení: Zjištění aktuálního stavu, návrh možného řešení, vyčíslení finančních úspor, zajištění vyšší kvality tiskových výstupů, návrh software na správu uživatelů, návrh financování, rychlá implementace řešení

Pronájem kopírek

Dosluhuje vám kopírka / tiskárna / multifunkce, nebo nejste spokojeni se současným dodavatelem tiskových zařízení ve vaší společnosti? Obraťte se na nás, jsme autorizovaný prodejní a servisní partner značek DEVELOP, KONICA MINOLTA, TOSHIBA a KYOCERA s dlouholetou tradicí a úspěšnou působností na našem trhu od roku 1994. Po celé České republice máme stovky spokojených klientů a budeme se těšit, že i Vy nás oslovíte s poptávkou na výhodný pronájem tiskového zařízení.

IT SUPPORT

Náš RIBBON team se zabývá počítačovou a serverovou správou od roku 1994. Jsme připraveni k okamžitému zásahu v oblasti informačních technologií. Řešíme komplexní správu a chod Vaší datové infrastruktury, externí správu počítačových sítí, dodávky hardware, software i spotřebního materiálu a další záležitosti týkající se informační technologie. Team RIBBON každodenně vyřeší celou řadu problémů v oblasti Informačních technologii.Máte zájem o servisní služby ?

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Povinné údaje