e‑BRIDGE Capture & Store

V dnešním obchodním prostředí je třeba do vašich pracovních toků integrovat spoustu papírových informací. e ‑ BRIDGE Capture & Store je perfektní aplikace pro digitalizaci papírových dokumentů a jejich integraci do životního cyklu digitálních dokumentů, což vám ušetří čas a peníze.
Typ Digitalizace a vytěžování

Popis produktu


e-BRIDGE Capture & Store

umožňuje správcům vytvářet během několika minut automatické pracovní postupy pro sofistikované zpracování dokumentů prostřednictvím snadno použitelného webového rozhraní serveru. Díky bezproblémové integraci s našimi multifunkčními tiskárnami Toshiba mohou uživatelé během skenování snadno zadávat další informace o indexu. Stávající digitální dokumenty lze jednoduše vložit do takzvaných „sledovacích složek“. Alternativně je lze odeslat na server e-mailem, nebo můžete použít klientského počítače pro výběr z různých pracovních toků a přidání metadat do vašich digitálních dokumentů. Správné indexování je klíčem k úspěšnému načtení dokumentů v pozdější fázi. e‑BRIDGE Capture & Store přichází s řadou funkcí, které vás s tím podporují a umožňují dokonce indexovat dokumenty bez zásahu uživatele. Vestavěný modul OCR vytváří prohledávané dokumenty z vašich naskenovaných obrázků, zatímco zonální OCR a rozpoznávání čárových kódů lze použít ke specifickému extrahování informací z dokumentu, například faktury nebo čísla zákazníka. Data lze dokonce přidat do dokumentu ve formě anotací, razítek nebo dokonce čárových kódů. Funkce skriptování a volitelné moduly e-BRIDGE Capture & Store vám umožňují přizpůsobit aplikaci vašim potřebám. Jakmile je dokument zpracován, je nyní čas jej uložit nebo distribuovat. Různé takzvané konektory umožňují odeslat dokument a související metadata do systémů třetích stran, jako jsou Microsoft Sharepoint, Google Drive, Evernote a mnoho dalších. Dokument můžete také distribuovat e-mailem, sdílet na souborovém serveru a uložit metadata do databáze. V případě potřeby jej můžete dokonce odeslat do více cílů současně nebo podmíněně do jednoho či druhého.


Každá společnost v dnešní době získává a pracuje se spoustou dokumentů v papírové podobě, které musí být dále zapracované do dalších pracovních procesů. e-BRDIGE Capture & Store je aplikace, která digitalizuje papírové dokumenty a integruje je do Vašeho digitálního oběhu dokumentů. Pomocí řady výkonných funkcí překlenete propast mezi kopiemi, elektronickými soubory a Vašimi firemními aplikacemi.

e-BRIDGE Capture & Store propojuje různé fáze procesů zpracování dokumentů a zvyšuje tak Vaši efektivitu ve třech jednoduchých krocích.

Intuitivní a snadná obsluha = jednoduchá a rychlá integrace. Užijte si modularitu systému, která se přizpůsobí Vašim potřebám.

 

Zjednodušte pracovní procesy dokumentů


Jste si vědomi toho, kolik vašeho cenného produktivního času strávíte papírováním? Nebylo by skvělé, kdybyste se místo toho mohli soustředit na důležitější věci k dosažení svých cílů. Značné množství pracovního času se každý den plýtvá prací s papírovými dokumenty a opakováním stejné rutinní manuální práce.

Zdá se Vám snad implementace pracovních procesů obtížná?​
Přechod na digitální procesy je ve skutečnosti mnohem jednodušší a levnější, než si myslíte. Dodržování staromódních, manuálních pracovních procesů vytváří každý den skryté náklady, takže investice do migrace se vyplatí téměř pro každou společnost.

Je to pro mě?
Implementací digitálních pracovních procesů osvobodíte své zaměstnance od úkolů, které jim zabírá čas navíc, jako je ruční třídění dokumentů, a zakládání do skříní, které musí v případě potřeby zdlouhavě vyhledávat. Implementací digitálních pracovních procesů
Digitální indexování, distribuce a ukládání dokumentů je mnohem rychlejší a méně náchylné k chybám, než jakýkoli manuální proces. Vaši zaměstnanci budou efektivnější, což přinese trvalé úspory Vaší společnosti.


Optimalizace ve třech jednoduchých krocích


Capture
Toshiba e-BRIDGE Capture & Store umožňuje administrátorům vytvářet během několika minut automatické pracovní procesy pro sofistikované zpracování dokumentů prostřednictvím jednoduchého webového rozhraní serveru. Díky nim pak mohou uživatelé provádět i složité pracovní procesy pouhým stisknutím tlačítka.

Díky bezproblémové integraci s našimi multifunkčními tiskárnami Toshiba mohou uživatelé během skenování snadno zadávat další informace k dokumentům. Může to být zadáním libovolného textu nebo i předdefinované hodnoty z vašeho firemního systému.

Stávající digitální dokumenty lze jednoduše vložit do nastavených složek na serveru nebo je případně odeslat na server e-mailem. Ať tak či onak, dokumenty budou automaticky vytěženy a zpracovány programem e-BRIDGE Capture & Store. Zvýšíte tak efektivitu a nahradíte časově náročné a chybné manuální pracovní procesy.

Process
Správné indexování je klíčem k úspěšnému uložení dokumentů do budoucna. e-BRIDGE Capture & Store přichází s řadou funkcí, které vám s tím pomohou a umožňují dokonce indexovat dokumenty bez zásahu uživatele.

Integrovaný modul OCR vytváří formáty prohledávatelných dokumentů z vašich naskenovaných obrázků ve více než 30 jazycích, zatímco zónové OCR a rozpoznávání čárových kódů lze použít ke specifické extrakci informací z dokumentu, jako je faktura a například
číslo zákazníka, a přiřadit tato data do indexového pole. Zpracování vašich dokumentů se neomezuje pouze na čtení informací, ale data lze také data přidávat také ve formě anotací, razítek nebo dokonce čárových kódů.

Každá organizace je jedinečná a funguje svým vlastním způsobem e-BRIDGE Capture & Store nabízí integrované funkce skriptování a volitelné moduly pro přizpůsobení zpracování dokumentů podle vašich konkrétních potřeb. Zde jsou nějaké příklady:
- Díky optickému rozpoznávání značek (OMR) se stává i zpracování formulářů jednoduchým úkolem.
- Díky volitelné funkci FreeForm dokáže e-BRIDGE Capture & Store dokonce rozpoznat třídu dokumentů a podle toho zvolit správný pracovní proces - vše, co uživatel musí udělat, je naskenovat dokumenty.
- Pokročilá sada OCR rozšiřuje integrované možnosti a pokrývá více než 70 různých jazyků a různých skriptů.

Store
Jakmile je váš dokument zpracován, přichází na odeslání dokumentu do jeho finálního umístění. K dispozici jsou různé takzvané konektory, které umožňují snadno uložit dokument a jeho související metadata do souborového systému odeslat ho mailem nebo doručit do systému třetí strany, jako je SharePoint, Google Drive, Evernote a mnoho dalších. Je možné použít i více cílů najednou. Stačí si vybrat ten, který potřebujete, a využívat výhod moderního zpracování dokumentů.

Technická specifikace

Typ Digitalizace a vytěžování

Ke stažení

e-BRIDGE Capture & Store
V dnešním obchodním prostředí je třeba do vašich pracovních toků integrovat spoustu papírových informací. e ‑ BRIDGE Capture & Store je perfektní aplikace pro digitalizaci papírových dokumentů a jejich integraci do životního cyklu digitálních dokumentů, což vám ušetří čas a peníze.