PentaClass Runa Catchbox

PentaClass je určen k ozvučení učeben 360° homogenním zvukovým polem. Již nebudete muset zvyšovat hlas a všichni vám dobře porozumí. Vysoce kvalitní 360° zvukový systém s kabelovým vstupem, vestavěným Bluetooth, Runa W a házecím mikrofonem Certes Catchbox.
Dostupnost Už není v prodeji
Kód PCRCB
Záruka 36 měsíců
Druh Příslušenství

Popis produktu

PentaClass Runa Catchbox je profesionální multimediální zvukový systém. Dodávaný bezdrátový mikrofon určený pro celodenní použití, bezdrátové připojení Bluetooth a mnoho dalších funkcí umožní beze zbytku využívat všech výhod, které systém PentaClass svým uživatelům nabízí.
PentaClass Catchbox je dodáván společně s nejmenším učitelským mikrofonem a navíc s házecím mikrofonem Catchbox, který umožní snadnější zapojení posluchačů. Mikrofon Catchbox disponuje automatickým ztlumením během letu a chytání.

JEDNA UČEBNA - JEDEN REPRODUKTOR
Díky speciální konstrukci je jediný PentaClass reproduktor schopen rovnoměrně ozvučit učebnu o ploše až 120m2. Žáci tráví 75% školního dne poslechem. Lepší porozumění výkladu a nižší únava. Zlepšení studijních výsledků až o 30%.

ROZŠIŘITELNÝ ( Dostupné u modelu A a AB )
Díky své modularitě můžete rozšířit PentaClass A na PentaClass AB (umožňuje Bluetooth pŕipojení) nebo na plnou verzi PentaClass ABM (Bluetooth a mikrofon). Stačí doobjednat odpovídající
balíček. Dostupné u modelu A a AB.

ŘEŠENÍ TYPU VŠE V JEDNOM ( Dostupné u modelu AB a ABM.)
PentaClass v sobě kombinuje reproduktor,zesilovač i audio mixér.

ZABEZPEČENÉ BEZDRÁTOVÉ BLUETOOTH PŘIPOJENÍ ( Dostupné u modelu AB a ABM.)
PentaClass AB a ABM lze bezdrátově připojit k tabletům, notebookům či chytrým telefonům a přehrávat tak zvuk pomocí Bluetooth. Aby se zabránilo nechtěným připojením studentských zařízení, je Bluetooth kanál dostupný pouze pro učitele.

VESTAVĚNÝ AUDIO MIXÉR ( Dostupné u modelu AB a ABM.)
Vestavěný audio mixér vám umožní smešovat zvuk z analogového a Bluetooth kanálu bez toho, aby bylo nutné odpojovat kabely nebo ukončovat Bluetooth připojení.

Technická specifikace

PRODUKT ano
Druh Příslušenství

Ke stažení