PRONÁJEM TISKÁREN, KOPÍREK A MULTIFUNKČNÍCH ZAŘÍZENÍ

 

Zaměřte se na svůj byznys a věnujte se mu naplno. K tomu vám pomohou moderní plnohodnotná multifunkční zařízení, kvalitní tiskárny a kopírky, jež máme ozkoušené a dlouhodobě prověřené. Do vašich kanceláří vám tak dodáme kvalitní spolehlivá multifunkční zařízení, o která se postaráme do toho nejmenšího detailu.

Chcete se dozvědět více o pronájmu tiskových zařízení? Napište nám na e-mail info@ribbon.cz a nebo nám rovnou zavolejte na číslo +420 603 477 972.


Společně najdeme ten nejvhodnější pronájem tiskáren a multifunkčních zařízení

Kontaktujte náš ještě dnes!

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
* Povinné údaje


Co vám spolupráce s námi přinese?

 

Environment-image_7_e-STUDIO5015AC-series_1920.jpg
Kvalitní multifunkční zařízení pro tisk, kopírování a skenování která budou perfektně sloužit přímo vašemu byznysu. Taková, která jsou dlouhodobě ozkoušená a vydrží i ty nejnáročnější podmínky.

Technické vybavení, které podpoří váš byznys, aniž by vás zatížilo náročnou správou a starostmi. O dodané zařízení se kompletně postaráme. Od dodání a instalaci až po komfortní a rychlý servis.

Efektivní ekonomický tisk a kopírování, které potěší váš finanční rozpočet. S vhodně vybraným zařízením můžete významně ušetřit.


Kdo jsme? Aneb s kým budete spolupracovat

 

Do technického světa kancelářského vybavení jsme pronikli v roce 1994 jako ryze česká firma. Od té doby sbíráme bohaté zkušenosti a rozšiřujeme naši nabídku. V současnosti se specializujeme na prodej, pronájem a servis produktů kancelářské a výpočetní techniky, tiskových zařízení a kopírovacích strojů, tiskové audity a analýzy a finanční pronájmy tiskových zařízení.


Co všechno vám poskytneme?

 

PRAVIDELNÁ SPLÁTKA - Platit budete pouze za zařízení a počet reálně vytištěných tisků. A to bez dalších závazků a paušálů.

RYCHLÝ SERVIS - Komplexní, rychlý a efektivní servis. Po nahlášení problémů jsme u vás do 24 hodin.
INDIVIDUÁLNÍ PRONÁJEM - Pronájem na sjednanou dobu. A to ve standardní délce, ale i individuální.

DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE - Nabízíme flexibilní kooperaci, během které reagujeme na aktuální situaci i všechny změny.


Jak budeme spolupracovat?

 

Zpracujeme vám komplexní tiskovou analýzu neboli audit tiskových nákladů. Tak zjistíme skutečné a kompletní náklady na tisk ve vaší firmě. Zdarma pro vás vytvoříme nejvhodnější tiskové řešení přímo pro váš byznys.
Poté vám vybereme a pronajmeme odpovídající profesionální kopírky, tiskárny a multifunkční zařízení. A to s černobílým a barevným tiskem ve formátech A4 a A3.
Během celého pronájmu se budeme o vaše zařízení starat do posledního detailu. Zařízení vám nejen dodáme a nainstalujeme. Současně vás proškolíme a domluvíme se na délce záruky., která může být až 60 měsíců. A samozřejmě poskytneme po celou dobu pronájmu komfortní a rychlý servis.
Environment-image_7_e-STUDIO5015AC-series_1920.jpg


Jaké značky se mohou stát součástí vaší kanceláře?

 
 

DEVELOP

 
 

KONICA MINOLTA

 
 

KYOCERA

 
 

TOSHIBA


Kolik můžete skutečně ušetřit? Aneb jak může vypadat naše spolupráce…

 

Výchozí situace zákazníka
 
Náš zákazník aktuálně využíval dvě menší laserové multifunkční tiskárny, na kterých vytiskl měsíčně 850 barevných stran a 3500 černobílých stran. Jeho celkové měsíční náklady tak dosahovaly zhruba 3 350 Kč.
Jaké jsme navrhli řešení?
 
Zákazník si pronajal jedno výkonné barevné multifunkční zařízení s levnějším provozem, na kterém vytiskne totožný počet tisků. Měsíčně zaplatí 890 Kč za pronájem zařízení a 1 395 Kč za tisky. Celkový měsíční náklad tak bude 2 285 Kč.


A výsledek?


Zákazník získal nové zařízení se zárukou na 60 měsíců a ušetřil 63 900 Kč.
 

 

 
 

Díky jakým tiskárnám a multifunkčním zařízením se můžete plně soustředit na svůj byznys?